Bloger | sesja lifestylowa

Sesja modowa – Rosiewicz Optyka

Blog

Sesja modowa Bielsko Biała

W ramach rozluźnienia między przyjęciami i sesjami ślubnymi bardzo lubię popełnić coś całkiem innego, komercyjnego i skupiającego się na trochę innych punktach niż fotografia ślubna, pełna emocji, uczuć i kontaktów międzyludzkich.
Fotografia modowa to skupienie się na produkcie i jego walorach i jak najlepsze zaprezentowanie go, dlatego jest to dodatkowe wyzwanie i ogromna frajda.

Salon Optyczny Bielsko Biała – Optyk Rosiewicz

Artura poznałam kilka lat temu gdy stanęłam w drzwiach jego salonu zachwycona wystrojem, obsługą, przekrojem marek i modeli okularów, które oferuje. Już wtedy zawiązała się nutka sympatii, która trwa do dziś i owocuje ciekawymi projektami nie tylko fotograficznymi.
Dziś chce Wam zaprezentować coś czym zajmuje się w wolnych chwilach pomiędzy łapaniem emocji na przyjęciach ślubnych.
Sesja z niezawodną Natalią, która przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie byłą niesamowitą przyjemnością, a kadry praktycznie tworzyły się same. W otoczeniu industrialnych murów starego magazynu połączonego z kobiecym pięknem i najlepszym designem w postaci okularów Tavat & KreuzbergKinder i klasyka w śród samochodów to mieszkanka wybuchowa. Wisienką na torcie zdają się być perfekcyjnie odszyte i dodające smaczku całej sesji kreacje DressRoom Bielsko Biała projektu Anny Gabor, która jednocześnie zadbała o piękny makijaż Natalii.
Taki mix detali, kolorów i wzorów to miód na moje kreatywno-fotograficzne serce 🙂

Jako, że jestem zdania, że zdjęcia nabierają mocy dopiero w wersji zmaterializowanej – na papierze, możecie niektóre z tych kadrów zobaczyć na żywo u pomysłodawcy całego zamieszania:

ROSIEWICZ OPTYKA 
ul. Partyzantów 15, 43-300 Bielsko-Biała
+48 737 747 007

modelka: Natalia Dokudowiec
lokalizacja+samochód: BB Oldtimer Garage
mua: Anna Gabor
stylizacja: Dress Room Bielsko Biała
okulary: Rosiewicz Optyka Bielsko Biała TAVAT Eyewear KreuzbergKinder