sesja lifestylowa | sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska Kotulińskiego 6 Czechowice-Dziedzice

Blog

SESJA ZAKOCHANYCH KOTULINSKIEGO 6
Od dawna w głowie tliła się myśl i nieograniczona ilość pomysłów, tak więc nadszedł ten dzień – dzień decyzji. Uwielbiam przestrzeń kreatywną Kotulińskiego 6, to miejsce pełne pasji, energii i niesamowitej pozytywnej energii bijącej od właścicieli tego niesamowitego miejsca. Miałam już przyjemność fotografować reportaż ślubny w Kotulińskiego 6, ale zawsze marzyła mi się sesja narzeczeńska w takim klimacie. Postanowiłam zrobić wszystko by zrealizować taką stylizowaną sesję zakochanych w przestrzeni kreatywnej K6.
Postanowiłąm jednej, zakochanej parze sprezentować klimatyczną sesję.
Sesję wygrała Ania & Kuba – zakochani, subtelni, delikatni i pełni uśmiechu tancerze mieszkający na co dzień we Wrocławiu, mieście które również niejednokrotnie odwiedzałam więc jak tylko zobaczyłam ich uśmiechnięte buzie na zdjęciu i przeczytałam ich maila, wiedziałam, że to jest to. Ich entuzjazm, uczucie i chęci zawładnęły całą sesją.
Podróż z Wrocławia, w którym na co dzień mieszkają nie była dla nich żadną przeszkodą.

ŚLUB KOTULINSKIEGO 6 CZECHOWICE DZIEDZICE
Po paru dniach przygotowań, wspólnej pracy i kilkugodzinnej sesji – efekt końcowy możecie ocenić sami. Ania & Kuba to modele jakich tylko mogłam sobie wymarzyć, bez słów dokładnie wiedzieli co i jak robić, ich ruchy mówiły więcej niż tysiąc słów. Momentami chciałam po prostu stać i patrzeć na ich gesty, którymi się obdarzają – to było niesamowite, a oni kupili mnie od pierwszego momentu.
Gdyby nie pomoc, osób które nigdy nie zawodzą : Justyny i Magdy, a także uprzejmości właścicieli Przestrzeni Kreatywnej K6, w której odbyła się sesja nie mogłabym zrealizować mojej wizji,  która stwierdzając po czasie udała się dokładnie tak jak to planowałam.

SESJA ŚLUBNA W KOTULINSKIEGO 6 – przestrzeń kreatywna
Jeśli ktokolwiek z Was planuje piękny, slow wedding w rustykalnym stylu to koniecznie powinien poznać to nietypowe, pełne pasji miejsce. W zakątkach Czechowic- Dziedzic, kryje się wspaniała perełka. Koniecznie odwiedźcie i sprawdźcie na własne oczy.

Bardzo dziękuje za pomoc, cierpliwość i zaangażowanie 🙂

makijaż – JUSTYNA SADOWSKA 
bukiet, dekoracje – MAGDA KANIA – KNFS Workshop
wnętrze – Przestrzeleń Kreatywna KOTULIŃSKIEGO 6