Sesje
narzeczeńskie

poznaj mój styl, podejście i zobacz moje zdjęcia

Sesja zdjęciowa
dla narzeczonych

Bielsko-Biała, Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, łódź, Lublin - zdjęcia w plenerze i w domu

Sesja zakochanych to nie tylko sposób na zapoznanie się z fotografem i możliwość przyzwyczajenia do pozowania przed aparatem, czy sposób na realizację prezentu ślubnego dla rodziców.
Okres narzeczeństwa to nie tylko droga do ślubu. Takie zdjęcia są świetnym sposobem na uwiecznienie waszej miłości w bardziej intymny sposób z dala od tłumu gości weselnych i świateł sali.
Wspólnie znajdziemy miejsce, w którym będziecie się czuć najwygodniej. Realizowałam sesje narzeczeńskie w wodzie, w górach, w lesie, ale również w czterech ścianach przytulnej sypialni – wspólnie znajdziemy najlepszy pomysł dla Was.

Sesja narzeczeńska
krok po kroku

01

Zapoznanie

Może to zabrzmi banalnie, ale najbardziej w fotografii interesują mnie ludzie. Od zawsze to był główny temat moich zdjęć. Piękne widoki, sceneria, to tylko dodatek. Zależy mi byście czuli się swobodnie i bezpiecznie, dlatego ważne dla mnie jest byśmy jak najlepiej się poznali. Wspólna rozmowa o wszystkim, kawa w klimatycznym miejscu pozwoli nam na niezobowiązujące przełamanie lodów 🙂 

02

Sesja narzeczeńska
kiedy i gdzie?

Polecam by na taką sesję umówić się kilka miesięcy przed ślubem, wtedy macie czas by nacieszyć się jej efektem, wykorzystać zdjęcia do przygotowań ślubnych, zaproszeń czy dekoracji sali, lub przygotować piękny prezent dla rodziców w postaci albumu z Waszej wspólne sesji. 

03

Co ode mnie otrzymacie?

* wspólna sesja tylko we dwoje, wykonana w ustalonym dniu przed ślubem
* wybrane wspólnie, urokliwe miejsce
* minimum 30 przygotowanych ujęć
* galerię online zabezpieczoną hasłem
* fotografie w wersji online wysłane na serwer
* 30 fotografii w wersji papierowej w eleganckim opakowaniu

Sesje
zdjęciowe
narzeczeńskie

idealny sposób na pokazanie waszej wyjątkowej miłości