Sesje
plenerowe

poznaj mój styl, podejście i zobacz moje zdjęcia

Sesja plenerowa
poślubna

Bielsko-Biała, Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, łódź, Lublin a nawet Budapeszt czy Kopenhaga - zdjęcia w plenerze i w domu, jak będzie Wam wygodniej.

Bieg boso po łące pełnej rosy, wiatr we włosach, wschód słońca w Barcelonie? Poślubna sesja plenerowa to nie tylko zachcianka i coś co można zrealizować w dniu ślubu, na szybko. Taka sesja to czas we dwoje, z dala od zgiełku sali weselnej, bez pośpiechu i bez stresu. Pamiątka na lata, która może być dodatkowym wspomnieniem i historią opowiadaną przy rodzinnej kolacji. Sesja plenerowa to podróż, którą możemy zrealizować tylko raz, tylko w takich okolicznościach.

Sesja plenerowa
krok po kroku

01

Jak się przygotować?

Gdy już minie wyczekiwany wielki dzień i postanowicie tylko we dwoje, w urokliwym miejscu dopełnić emocje z dnia ślubu to sesja plenerowa jest idealnym rozwiązaniem. Bardzo zależy mi, żeby sesja plenerowa pokazywała prawdziwych Was, bez sztuczności i ustawiania. Chce zobaczyć Wasze uczucie, to dlaczego chwilę wcześniej powiedzieliście sobie tak. Pokażcie mi wiatr we włosach, gesty i czułe słowa, które mówicie na dobranoc.

02

Sesja plenerowa
kiedy i gdzie?

Najlepszy moment na sesje plenerową to kilka dni – tygodni po ślubie, kiedy emocje jeszcze są świeże, dzień ślubu nadal jest w Waszych głowach. Jeśli planujecie sesję nie zwlekajcie z terminem, zróbcie to „na świeżo”, w miejscu, które jest bliskie Waszemu sercu i w którym czujecie się dobrze. Przy wyborze lokalizacji nie zapomnijcie o nutce szaleństwa i chwili zapomnienia. Nie podążajcie za modą i miejscami, w których byli znajomi, czasami własny ogród jest lepszy bo wyzwoli w Was nieznane pokłady kreatywności.

03

Co ode mnie otrzymacie?

* wspólna sesja plenerowa tylko we dwoje, wykonana w ustalonym dniu po ślubie
* wybrane wspólnie, urokliwe miejsce
* drewniany pendrive z sesją po autorskiej obróbce (minimum 50 zdjęć)
* galerię online zabezpieczoną hasłem
* fotografie w wersji online wysłane na serwer
* 50 fotografii w wersji papierowej w eleganckim opakowaniu

Sesje
plenerowe

idealny sposób na pokazanie waszej wyjątkowej miłości