Albumy

Welurowe albumy ślubne – tradycyjny album wyklejany

Blog

Tradycyjny album na zdjęcia

często pytacie mnie o to jaki album wybrać, czym różnią się one od siebie i jaka opcja będzie najlepsza dla Was. W kilku kolejnych wpisać postaram się przybliżyć jakie są możliwości i jakie są miedzy nimi różnice 🙂
Dziś na pierwszy ogień tradycyjny album wyklejany. Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Idealne rozwiązanie dla miłośników tradycji. Niezmiennie od wielu lat cieszy się największym zainteresowaniem i powodzeniem, nie tylko śród par młodych. Osobiście od kilku lat z każdej podróży wywołuję zdjęcia w formie papierowej i zawsze wykonuje z nich album – najczęściej tradycyjny lub storybook (ale o nim następnym razem). To piękna pamiątka z ważnych chwil, jakość wspomnień w takiej formie, którą można dotknąć, obejrzeć jest zdecydowanie lepsza niż zdjęcia bez magii na monitorze komputera czy telefonu. Wyklejany album na zdjęcia to jednak opcja dla cierpliwych, którzy lubią kontemplować kadry, dbają o detale i z radością zasiądą do rytuału wklejania zdjęć do albumu.
Wszystkie te wymogi rekompensuje jednak efekt – ponadczasowe piękno tradycyjnej oprawy, która cieszy oko, nie zważając na lata. Ponętny szelest stron albumu ze zdjęciami za każdym razem powoduje ciarki jak przy tym pierwszym razie. Twarde, czarne karty aż czekają, by powitać kolorowe fotografie.

Tradycyjne albumy są dostępne w formatach:

30 × 30 cm
25 × 25 cm

Dostępna liczba kart w albumach:
20, 30, 40, 50
sztywne, czarne karty przedzielone papirusem