Albumy

Welurowe albumy ślubne – zdjęcia w najpiękniejszej oprawie

Blog

Fotoalbumy, storybooki i fotoksiążki
– idealna oprawa zdjęć
Aby móc długie lata cieszyć się najpiękniejszymi ujęciami ze ślubu i innych ważnych uroczystości, trzeba przede wszystkim odpowiednio je przechowywać. Dzięki temu nie ulegną zniszczeniu i będą pamiątką na całe pokolenia. Zdjęcia zapisane jedynie na dysku komputera czy w aparacie są rzadko przeglądane. Zdecydowanie lepiej je wywołać i wkleić do tradycyjnego albumu na zdjęcia, zlecić wykonanie fotoksiążki z miękkimi kartkami, fotoalbumu lub nowoczesnego wariantu, czyli storybooka. Jeśli jednak nie wiecie, na jakie rozwiązanie się zdecydować, to przedstawię Wam bliżej różne warianty, by łatwiej było podjąć decyzję, czy bliższy Waszym upodobaniom jest tradycyjny album na zdjęcia, fotoalbum, album ze zdjęciami w formie książki czy storybook.

Welurowe fotoalbumy
– piękne historie zamknięte w niewielkim formacie
Starannie wykonany, welurowy fotoalbum na zdjęcia to spersonalizowana pamiątka na całe życie, która sprawia, że magicznymi chwilami można się cieszyć na dłużej i sięgać po nie, gdy tylko przyjdzie na to ochota. Imprezy rodzinne czy spotkania w gronie wiernych przyjaciół sprzyjają przeglądaniu takich ujęć i wracaniu myślami do momentów, które napełniają serca radością i szczęściem. Fotoalbumy mają twarde, jedwabne strony, odporne na palcowanie i zabrudzenia, dlatego są bardzo trwałą formą uwieczniania wspomnień.

Tradycyjne, wyklejane fotoalbumy
Album na zdjęcia w tradycyjnej formie to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią proste, klasyczne rozwiązania. Wnętrze albumu na zdjęcia wypełniają czarne karty, na które naklejane są fotografie. Pomiędzy nimi znajduje się biały papirus. Wyklejany album na zdjęcia nawiązuje w ten sposób swoją formą to sposobu przeglądania ujęć, jaki znają nasi rodzice czy dziadkowe. Od lat to rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Storybooki
– nowoczesność w najlepszym wydaniu
Są prawdziwymi, małymi dziełami sztuki. To rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ zdjęcia są bezpośrednio nadrukowane na karty, a w ten sposób dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniem. Storybooki mają miękkie strony, a jednocześnie są bardzo trwałe. Trudno je rozerwać czy zniszczyć. Storybooki można nabyć w pięknych welurowych oprawach w różnych kolorach, które cieszą oko i są miłe w dotyku dzięki szerokiej gamie welurowych, skórzanych lub płóciennych opraw.

Fotoksiążki z twardymi kartkami
Fotoksiążka twarda oprawa to bardzo solidny produkt. Zdjęcia w nich nadrukowuje się bezpośrednio na karty. Strony książki fotograficznej są jedwabne, odporne na zabrudzenia i palcowania. Warto zdecydować się na fotobook, zwłaszcza w celu uwiecznienia ważnych uroczystości. Fotoksiążka ślubna będzie stanowić upominek na całe życie. Produkt można zamówić także na inne okazje, np. zlecić wykonanie fotoksiążki dla dziecka. Fotoksiążka chrzest czy fotoksiążka na 18-urodziny to bardzo efektowny i oryginalny prezent dla syna czy córki lub innego dziecka z rodziny. Fotoksiążkę z opisami można także podarować bliskim na święta, rocznice czy ważne rodzinne uroczystości. To także dobry pomysł, by zagospodarować ujęcia różnych członków rodziny i w ten sposób ocalić je przed niszczącym działaniem czasu. Fotoksiążka ze starych zdjęć będzie stanowić cenną pamiątkę dla przyszłych pokoleń, które z pewnością zapragną zgłębić historię swoich przodków. Im więcej ujęć, tym lepiej!