sesja plenerowa

Wesele Willa Tadeusz Lanckorona

Blog

SESJA PLENEROWA WILLA TADEUSZ – LANCKORONA
Kasia & Adam to wyjątkowy team, dlatego ich sesja nie mogła odbyć się w standardowym miejscu. Czyżbym o wszystkich moich parach pisała, że są wyjątkowe?
hmm może to nudne, ale na prawdę tak jest. Mam to szczęście, że spotykam na naszej drodze same perełki 🙂 i każde spotkanie to odczucie, że znam tych ludzi od lat a widzimy się czasami dopiero 2 raz. Może to jest prawda, że podobni ludzie się przyciągają, więc przyciągam do siebie swoje bratnie dusze 😀 chce wierzyć, że tak właśnie jest i to dlatego moje pary to nie klienci, ale znajomości na lata.

ZDJĘCIA ŚLUBNE LANCKORONA WILLA TADEUSZ
Willa Tadeusz w Lanckoronie to niezwykłe miejsce, schowany w środku lasu stary dom, z niesamowitym klimatem. Dookoła willi rozpościerają się piękne widoki drzew, zieleni i lasu. Panuje spokój, cisza i domowa atmosfera. Momentami można odnieść wrażenie, że jest się jakby poza światem, poza tym co dzieje się na zewnątrz. Jeśli chcemy uciec od zgiełku wielkiego miasta, pośpiechu i hałasu to jest to idealna lokalizacja. Zwolennicy slow wedding po polsku znajdą tutaj przystań i miejsce dla swojego przyjęcia. W takim wnętrzu i okolicy willi nie można mówić o nudzie czy przepychu. Tu odnajdziemy ciszę, las i naturę. Czyż plenerowy ślub w lesie pośród natury, lazurowej wody pobliskiego basenu to nie idealne miejsce by spędzić ten najważniejszy dzień w życiu ze swoją drugą połową i najbliższymi?

WESELE WILLA TADEUSZ
Wesele plenerowe w Willi Tadeusz pozostaje w sferze zawodowych marzeń. Dzięki Kasi i Adamowi miałam okazję uszczknąć tego marzenia realizując tu romantyczną sesję plenerową. Kolejnym etapem będzie reportaż ślubny w Willi Tadeusz, mam nadzieję, że okazja czai się już za rogiem …  Na ten moment zapraszam Was do obejrzenia moich zakochanych – cudnej, ognistowłosej Kasi & niesamowicie spokojnego Adama.