Bloger | sesja lifestylowa | sesja narzeczeńska

Okulary to przygoda i styl bycia I Sesja lifestylowa – Rosiewicz Optyka

Blog

Fotografia lifestylowa Bielsko Biała

Gdy po raz pierwszy po badaniu wzroku usłyszałam, że muszę nosić okulary byłam zła bo zawsze kojarzyły mi się z czymś co dodaje lat i nie jest zbyt atrakcyjne, a w dodatku znajduje się na twarzy, która co by nie powiedzieć jest punktem, na który większość ludzi (może prócz mężczyzn 😉 ) zwraca największą uwagę.  Przez lata nie chodziłam okularach i szerokim lukiem omijałam salony optyczne gdyż nigdy nie mogłam znaleźć czegoś dla siebie, w czym czułabym się dobrze, ładnie …. nie spotkałam kogoś kto pokazałby mi, że noszenie okularów to nie musi być kara, tylko może być przygoda, sposób na pokazanie swojego stylu, wyjątkowości i charakteru. Może czytając to myślicie sobie … taaa jasne, okulary to okulary. Też miałam takie przekonanie przez długi czas póki nie trafiłam do Artura i jego przepięknego wnętrza ROSIEWICZ OPTYKA w Bielsku Białej,  gdzie już od progu człowiek czuje, że to nietypowe miejsce z charakterkiem, a charyzmatyczny właściciel nie pozwoli wyjść nam w poczuciu, że wyglądamy jak inni.
Jeśli ktoś chce poczuć się wyjątkowo, zadbać o swoje oczy, a przy tym spędzić czas w skandynawskim wnętrzu to koniecznie powinien odwiedzić salon Artura gdzie zdrowie, moda i stylowy design łączą się w team.

Noszenie okularów to nie kara – Salon optyczny – ROSIEWICZ OPTYKA – Bielsko Biała

Właściciel salonu optycznego Rosiewicz Optyka w Bielsku Białej – Artur to energiczny, pełen pasji i zapału do swojej pracy fachowiec. W swoim dotychczasowym życiu nie spotkałam się by optyk z takim zaangażowaniem i kreatywnością podchodził do swojej pracy i klientów. Przebywając w salonie Artura nie mamy wrażenia, że jesteśmy pacjentem, czujemy się jak u dobrego znajomego, z którym możemy pogadać, napić się kawy, podyskutować o pracy, zainteresowaniach i pasji. Nie bez powodu salon umiejscowiony jest w centrum miasta w prestiżowym,  zabytkowym budynku starej PRZĘDZALNI, która dzięki mozolnemu odrestaurowaniu dziś cieszy nasze oczy w pełnej krasie.
Przestrzeń stworzona przez Artura projektu BRAND`YS DESIGN to skandynawski salon z niesamowitą aurą, idealna dla koneserów pięknych wnętrz, nietypowych rozwiązań i wysublimowanych dodatków. Team ROSIEWICZ OPTYKA współpracuje z najlepszymi i niszowymi brandami, znajdziecie u niego meble PAGED MEBLE, rzeźby KUFA DESIGN i prace najlepszych artystów. Kto by się spodziewał, że wybierając oprawki możemy kontemplować nietuzinkowy design i sztukę, a jednak w centrum Bielska Białej jest to możliwe.

Przędzalnia Bielsko Biała – Światowe marki okularów w klimatycznym wnętrzu.

Standardowy salon optyczny w Bielsku Białej – tego na pewno nie można powiedzieć o salonie Artura. Jeśli chcecie doświadczyć przygody w noszeniu okularów i poczuć dreszczyk emocji przy samym wybieraniu oprawek takich światowych, wyszukanych marek jak: TAVAT Eyewear, FLEYE Copenhagen, MOSCOT i wiele innych, których trudno szukać w innym bielskim salonie to ul. Partyzantów 15 (Budynek Przędzalni w Bielsku Białej) to adres, który koniecznie powinniście odwiedzić.  Profesjonalne podejście i  ogromny wybór stylowych oprawek to połączenie idealne. Szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu, po poznaniu Artura miałam tak wnikliwie przebadany wzrok, a poczucie że nie jest się kolejnym klientem tego dnia a kimś wyjątkowym dodatkowo sprawia, że czujemy się we właściwym miejscu i już wiemy, że kolejna wizyta to kwestia czasu. Ważne jest to, że priorytetem dla całego teamu Rosiewicz Optyka jest byśmy wyszli z salonu z uśmiechem na twarzy, by wybrać dla nas przedmiot, który pasuje nie tylko wizualnie, ale także charakternie 🙂 a po przekroczeniu progu nie jest już tylko przedmiotem – tylko okularami, ale czymś wyjątkowym, co jest częścią nas.

Od lat fascynują mnie niszowe rozwiązania i skandynawskie klimaty. Uwielbiam Kopenhagę, tamtejsze podejście do życia i design nie tylko we wnętrzach, ale także modzie i grafice.  Minimalizm, szarość, delikatne, ale ciekawe dodatki to coś co jest moje.  Dopiero w tym salonie zobaczyłam, że można połączyć te dwa klimaty. Że również oprawki mogą być częścią naszej garderoby,  eleganckim dodatkiem, który dodaje nam pazura i wyraża to kim jesteśmy.

Artur Rosiewicz zaraża entuzjazmem, profesjonalizmem i stylem …. odwiedźcie go i przekonajcie się sami.

ROSIEWICZ OPTYKA 
ul. Partyzantów 15, 43-300 Bielsko-Biała
+48 737 747 007

modele: Zosia Wątroba & Borys Rosiewicz