reportaż ślubny

Wesele Villa Decjusza Kraków

Blog

ŚLUB CYWILNY W KRAKOWIE
Basia & Jasiek – niesamowita para, pełna energii udzielającej się wszystkim wokół. Pasjonaci mocnych wrażeń, motocykli i właściciele Kota Andrzeja, który niestety podczas sesji plenerowej nie chciał wziąć w niej udziału, mamy nadzieję, że uda się go uwiecznić przy następnej okazji.

NATURALNY FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
Przy pierwszym poznaniu Basi i Jaśka już wiedziałam, że to nie będzie zwykłe wesele, ale kameralny, bardzo rodzinny i pełen przyjacielskiej energii reportaż.
Miejsce wesela – piękna Willa Decjusza w Krakowie, eleganckie i klimatyczne wnętrza nadały całej ceremonii i parze jeszcze większego uroku. Przesympatyczna obsługa i pełna zieleni, lasów i drzew okolica Willi to idealne miejsce dla osób, które lubią klasyczne wnętrze w połączeniu z naturą.  Czułam się tam w swoim żywiole.

ŚLUB PLENEROWY WILLA DECJUSZA KRAKÓW
Dziękuje Wam Kochani, że mogłam uczestniczyć w tym dniu z Wami, za każde pojedyncze wyściskanie przez bliskich i znajomych, za kilka wywijasów i tańców, za chwile grozy na plenerze (Wy już wiecie o co chodzi) za przyjęcie jak członka rodziny i znajomość, która przerodziła się w więcej niż jedno spotkanie 🙂

Kilka szczegółów i detali:
miejsce ceremonii i wesela: Willa Decjusza w Krakowie
kwiaty Panny Młodej: Bukietlove
zwiewna sukienka: Bizuu
makijaż: Anna Batko

Zapraszam serdecznie do obejrzenia zwiewnego reportażu ślubnego Basi i Jaśka w Krakowie!